top of page

PIELĘGNACJA WNĘTRZA.

Tapicerka to element ciągle narażony na działanie czynników zewnętrznych, które na nią wpływają,  szybko się brudzi i narażona jest na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

 

Pielęgnacja w samochodzie tapicerki skórzanej czy też welurowej odpowiednio dobraną i profesjonalną chemią to bezpieczny zabieg, który przywróci świeży wygląd każdemu obiciu. Dokładne pranie i czyszczenie pozwala usunąć nawet największy brud, który występuje nawet głęboko w strukturze materiału (pranie metodą bonetowania i ekstrakcyjną). Pachnące i czyste wnętrze samochodu zdecydowanie wpływa na komfort każdej podróży oraz wpływa znacząco na samopoczucie podróżujących.

 

Operacją kończącą zabieg czyszczenia wnętrza jest ozonowanie kabiny lub parowa dezynfekcja, która dezynfekuje powietrze w aucie i zabija bakterie i drobnoustroje.

unnamed (1).jpg
Usługa ta wykonywana jest wysokiej klasy chemią, która nie tylko zabezpiecza auto od wewnątrz ale również odnawia elementy poddane temu zabiegowi, co pozwala na długi czas cieszyć się ich pięknym wyglądem i blaskiem, oraz zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

ZABEZPIECZENIE WNĘTRZA.

Odpowiednie zabezpieczenie wnętrza to bardzo istotna sprawa aby utrzymać je w stanie świeżym, jak nowym bardzo długo. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalne zabezpieczenia elementów wewnętrznych auta takich jak tapicerka skórzana, welurowa, elementy drewniane, plastikowe, gumowe etc.

unnamed.jpg
bottom of page