top of page

MYCIE DETAILINGOWE.

Usługa ta jest skierowana do bardzo wymagających klientów, która poprawi wygląd zewnętrzny auta.

 

Mycie detailingowe znacznie różni się od zwykłego mycia samochodu w powszechnie znanych nam myjniach . Zabiegi czyszczące wykonywane są z niezwykłą starannością w nawet bardzo trudno dostępnych miejscach.

Najlepszej jakości chemia, usuwanie chemiczne smoły, opiłków metali i innych zanieczyszczeń z lakieru, szyb i plastików, „proces pędzelkowania” wszelkich zakamarków w środku pojazdu oraz jego zewnętrznych częściach oraz proces glinkowania daje gwarancje usługi na najwyższym poziomie. Używane przez nas produkty i akcesoria zapewniają pielęgnacje efektowną i bezpieczną, co w w dużej mierze ma znaczenie w samochodach nowych, gdzie łatwo o zarysowania elementów karoseryjnych spowodowanych nieprawidłowym czyszczeniem.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi mycia detailingowego aby Twoje auto mogło wyglądać zawsze jak nowe.

emcaro picture2.jpg

CENNIK USŁUG

Detailingowe mycie karoserii

od 150 zł 

( mycie wstępne, dokładne właściwe mycie ręczne, mycie felg, dressing opon, nabłyszczanie )

Detailingowe mycie karoserii + dekontaminacja

od 320 zł 

( mycie wstępne, dokładne właściwe mycie ręczne, dekontaminacja czyli oczyszczenie chemiczne ze smoły, żywicy, tłustych plam, pyłków metalicznych tj. lotnej rdzy, glinkowanie czyli mechaniczne usunięcie pozostałości osadów, dressing opon, nabłyszczanie karoserii - wosk w płynie )

bottom of page