top of page

ZMIANA KOLORU AUTA FOLIĄ.

wrapping.jpg

Folie do zmiany koloru samochodu to wysokiej jakości materiał PCV, przeznaczony do oklejenia każdego rodzaju powierzchni niezależnie od ich kształtu. Folie dodatkowo są całkowicie usuwalne bez pozostawiania śladów jej aplikacji. Szeroki asortyment folii pozwala na wybór w wielu wariantach strukturalnych i kolorystycznych, możliwe jest również tworzenie niestandardowych kolorów oraz wzorów, stosując techniki cyfrowego zadruku.
 

  • minimalna ilość połączeń materiału

  • zmiana koloru karoserii jest całkowicie odwracalna

  • usunięcie folii nie pozostawia żadnych śladów

  • pielęgnacja folii jest identyczna jak w przypadku powierzchni lakierowanych

  • możliwość indywidualnego zadruku

  • ochrona powłoki lakierniczej

STANDARD WRAPPING - Czyli co i jak?

Jeśli to tylko możliwe demontujemy klamki, lusterka i listwy – tylko tak możemy zapewnić, że oklejenie będzie idealne. Standardowo oklejane są zewnętrzne lakierowane elementy nadwozia z delikatnym zawinięciem folii na krawędziach. To zupełnie wystarczające, jeśli jest to oklejanie reklamowe, lub pojazd posiada ciemną fabryczną barwę nadwozia (optymalnie czarny).

PEŁNY WRAPPING
Jeśli oryginalny kolor nadwozia znacznie różni się od wybranego koloru folii można zdecydować się na oklejenie również wewnętrznych elementów – na przykład wewnętrznych wnęk drzwi. W zależności od modelu konieczny będzie wówczas demontaż uszczelek, zawiasów, a często również całkowicie drzwi. Te czynności znacznie zwiększają czas i nakład pracy, jednak efekt jest bardzo imponujący.

wrapping 2.jpg
paleta kolorów 3m.jfif
bottom of page